Navigate / search

Avantajlar

Seçmek için 8 Neden:

ABD’de 2.000 den fazla prestijli üniversite veya yüksekokula transfer
Birçok 2 yıllık üniversitelerin 4 yıllık üniversiteler veya yüksekokullarla transfer anlaşması bulunmaktadır. Bu anlaşmalar öğrencilerin sorunsuz transfer yapmalarına olanak sağlar. Bütün ders gereksinimleri tamamlandığında devlet üniversiteleri 3. Sınıf öğrencilere genellikle garanti verir.

Düşük Harç Bedeli = Binlerce Dolar Tasarruf
Bir Bileşik Devletler 2 yıllık üniversitelere kayıt olun ve üniversite eğitiminin ilk 3 yılı için harç bedelini %50 daha az ödeyin.

Esnek Test Gereksinimleri: TOEFL ILTES
2 yıllık üniversiteler daha düşük TOEFL ve IELTS puanı kabul edebilir. Bazı okullar İngilizce yeterlilik şartlarından mükemmel Intensive English Programs (IEP) ve English as Second Language courses (ESL) kurslarından dolayı vazgeçmektedirler.

Seçebileceğiniz Yüzlerce Program
1.195’in üzerinde ki bölgesel akredite edilmiş 2 yıllık üniversite size geniş program seçeneği sunar. Örneğin; Muhasebe, işletme yönetimi, bilgisayarlı grafikerlik ve tasarım, okul öncesi eğitim, mühendislik, çevre koruma, otel ve restoran yönetimi, multimedya, psikoloji.

Mükemmel Eğitim
Yardımsever Öğretmenler & Uluslararası Öğrenci Hizmetleri. 2 yıllık üniversite eğitim hedeflerinizi başardığınızdan ve tamamladığınızdan emin olmak için size akademik danışmanlık, kariyer planlama, danışmanlık, çalışma becerileri, ek ders hizmetleri sunar.

2 Yıla Kadar Seçmeli Tatbiki Eğitim ( Optional Practical Training (OPT)
Ön lisans derecenizi tamamladığınızda 1 yıllık pratik deneyim hakkına sahip olursunuz –ve lisans diplomanızı aldığınızda 1 yıl daha hakkınız olur. 2 yıllık OPT öz geçmişinize katkı sağlar ve iş ararken avantaj verir.

Global Eğitim = Öz Geçmiş Geliştirme
İş dünyasında uluslararası meslektaşlarla daha etkin ve yetkin iletişim becerileri gerektiren global ekonomide global bir eğitim gittikçe önemi artan yetenekler verir. Öğrenciler ve iş adamları kültür ve iş metotlarındaki farklılıkları anladıklarında daha başarılı olabilirler.

Kültürel Hayat Tecrübesi
2 yıllık üniversiteler çok çeşitli kültürel, rekreasyonel ve sosyal aktivitelerle uluslararası öğrencilerin hayatlarını zenginleştirir – sanat fuarları, konserler, eğitim forumları, çok kültürlü fırsatlar, spor aktiviteleri ve tiyatro.